Granfondo Kısa Yarış

Granfondo Kısa Yarış

Granfondo Kısa Yarış

Granfondo Uzun Yarış

28.08.2020 Cuma

09.00 - 19.00  Expo

29.08.2020 Cumartesi

09.00 - 19.00  Expo

09.00 - 19.00  Çip Dağıtımı

30.08.2020 Pazar

06.30 - 08.30 Çip Dağıtımı

08.30 Teknik Toplantı

09.15 Start

 

Katılımcılar

Ad Soyad Kulüp Kategori
Muharrem Eminoğlu Genç Erkek (16-18)
EDİZ ATEŞ Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Efe Apaydın Genç Erkek (16-18)
BATIN DEMİR Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Selim Aziz Kılıç Öncü Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
MEVLÜT ALİ KILINÇ Bisan Bisiklet Genç Erkek (16-18)
Mert duman Bireysel Genç Erkek (16-18)
EMİN ALİ TEMURTAŞ Bisan Bisiklet Genç Erkek (16-18)
Emirhan Erol Marmara Bisiklet grubu Genç Erkek (16-18)
HAMZA DOĞRU Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
YAKUP SAMİ KAYIKCİ Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Yusuf Karaaslan Dolunay Bisiklet Derneği ve Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
Teoman Timuçin Mardin Gençlik Ve S.K Dernegi Genç Erkek (16-18)
Ali Kayapınar Ferdi Genç Erkek (16-18)
Ahmet Faruk Bilgin Akhisar Belediye Basketbol Spor Kulübü Derneği Genç Erkek (16-18)
Recep said Arslankaya Ferdi Genç Erkek (16-18)
Timur Öztoprak Anka Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)
Muhammet Sait Kılıç Öncü Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
Anıl Tuna Sözer Genç Erkek (16-18)
Rabiye Aliosman Nilüfer Belediye Spor Kulübü Genç Kadın (16-18)
Berke Erken EBİDOST Genç Erkek (16-18)
ATABERK ÖZSOY Genç Erkek (16-18)
kerem elcik PelotonES Genç Erkek (16-18)
Bora Ücelehan Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)
yunus emre balcı Genç Erkek (16-18)
Melih Erdoğan PelotonES Genç Erkek (16-18)
Umut Filizci Genç Erkek (16-18)
Malik Berat Karadeniz Öncü Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
ALİ TURALAR MERSİN GENÇLİK SPOR KLÜBÜ Genç Erkek (16-18)
Muhammet Kerem İnaç Adapazarı Belediyesi Genç Erkek (16-18)
MELİH ALADEMİROĞLU Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
EREN AKSU M&F TECHNICAL - ROLLER Genç Erkek (16-18)
EREN KUTAL Kocaeli gençlik hizmetleri Genç Erkek (16-18)
Egemen Çorbacı Genç Erkek (16-18)
Mert davran Bursa Bisiklet Spor Klübü Genç Erkek (16-18)
Almina Bahar Öner SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİ Genç Kadın (16-18)
MUSTAFA MELİH YILDIZ Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Yiğit Durmaz Ferdi Genç Erkek (16-18)
Bekir Yaman Genç Erkek (16-18)
Abdülkadir Dertlioğlu Öncü Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
ege can gül bbk Genç Erkek (16-18)
Yiğit Yıldız Yıldırım Bisiklet Klübü Genç Erkek (16-18)
Ata Karaberberoglu Adapazari Belediyesi Genç Erkek (16-18)
Ali Şerifoğlu Genç Erkek (16-18)
Ali Efe Kışlak Genç Erkek (16-18)
Yousif Taha Genç Erkek (16-18)
Can Yıldız Genç Erkek (16-18)
elif cakiroglu Tria Triatlon Spor Kulübü Genç Kadın (16-18)
Mehmet Eren Bütün Genç Erkek (16-18)
Ali Şerifoğlu Genç Erkek (16-18)
Elifnur Aktı Bursa Nilüfer Spor Kulübü Genç Kadın (16-18)
EFECAN DEMİR Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Görkem Kirpi Genç Erkek (16-18)
Günay YALAMAOGLU Genç Erkek (16-18)
Mehmet Atılgan Ferdi Genç Erkek (16-18)
Umut Yalçın Baki Genç Erkek (16-18)
Çağan Mert Aras Genç Erkek (16-18)
Muhammed Yunus Demir Anka bisiklet spor kulübü Genç Erkek (16-18)
Fatih Güngör CAKA Genç Erkek (16-18)
MÜMİNCAN ÖZHAN YALOVA BİSİKLET YILDIZLARI Genç Erkek (16-18)
Efe Mert Ateş Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Hamza Budak Genç Erkek (16-18)
Anılcan Tamer Velespit spor kulübü Genç Erkek (16-18)
Asya Gücüm Üsküdar bisiklet Peloton Spor Klübü Genç Kadın (16-18)
Elif Rüya SAVRAN Ferdi Genç Kadın (16-18)
Erdem Efe Baransel Tria Triatlon Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
Oğuz Bezgin Avcılar Anka bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
Eren Pehlivanlar Velespit spor klübü Genç Erkek (16-18)
Mücahit Yığınlı Dolunay Bisiklet Derneği ve Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
ÖMER BARIŞ GÜRLER BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BE S.K. DERNEĞİ Genç Erkek (16-18)
Melik Can Bayıryüz Best Bike Bursa Genç Erkek (16-18)
Muhammet Eren Cinoğlu Genç Erkek (16-18)
Umut KINABAŞ Bursa Tur Komitesi Genç Erkek (16-18)
Özlenen ipek Günad Tria triatlon team Genç Kadın (16-18)
Yiğit ERYILMAZ Fiberli Antalya Spor Genç Erkek (16-18)
arin baghbankohnehdouz Genç Erkek (16-18)
Ömer taha Yalçın Velespıt spor kulubu Genç Erkek (16-18)
Musa Nördal Genç Erkek (16-18)
Ahmet Öner Genç Erkek (16-18)
Ömer Faruk Erdoğan Genç Erkek (16-18)
Ahmet Mert Kumcu PeletonEs Genç Erkek (16-18)
BARIŞ AKKOYUN Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Emirhan Adaşıroğlu Mersin Akdeniz Belediye Spor Genç Erkek (16-18)
Faruk Güler Peloton Istanbul Racing Team Genç Erkek (16-18)
Barış Yıldız Ferdi Genç Erkek (16-18)
Canberk Tezel Yüz Sür Koş Spor Kulübü S2R Team Genç Erkek (16-18)
utku ötmez Anka Genç Erkek (16-18)
Alpay Erturan Genç Erkek (16-18)
Eyüp Ensar Kuş Genç Erkek (16-18)
Fatih Hakan Kızılırmak Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)
MERT ŞENLİK Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Yusuf Talha Gültaş Süleymanpaşa Belediye Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
Salih Demirci Genç Erkek (16-18)
Ezgi Hepkaradeniz Mosso Ege Pedal SK Genç Kadın (16-18)
Mustafa Yıldız TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Genç Erkek (16-18)
Bedirhan ERYILMAZ Yenikent Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
Mehmet Can Ferik Ferdi Genç Erkek (16-18)
Ahmet Talha Coşar Ferdi Genç Erkek (16-18)
Muhammed Mehdi Alçay Dolunay Bisiklet Derneği ve Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
Bilal Trabzon Marmara Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
ALİ FURKAN YALÇIN MERSİN GENÇLİK SPOR KLÜBÜ Elit Erkek (19-34)
Abdullah Demirkaya Yalova bisikletle yıldızları Elit Erkek (19-34)
HÜSEYİN MERT TOPAL MERSİN GENÇLİK SPOR KLÜBÜ Elit Erkek (19-34)
Metin Yüce Avcılar Anka Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
NECMİ CAN KARAOĞLU Karşıyaka Belediyesi Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)
Furkan Hasırcı Karşıyaka Belediyesi Cycling Team Elit Erkek (19-34)
Cem Atakan ÇADOSK Elit Erkek (19-34)
Mert Eroğlu Elit Erkek (19-34)
Taha Yasin DOĞAN Ferdi Elit Erkek (19-34)
Ömer Ağralı Elit Erkek (19-34)
Mustafa Barış YALVAÇ Eşpedal Derneği Elit Erkek (19-34)
Hasan Demir Velo'Kütahya Elit Erkek (19-34)
Gökhan Şahin Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
CEMİLCAN SERTKAYA Bursa Büyükşehir Belediyespor Elit Erkek (19-34)
Hasan Akçakaya Akhisar Belediye Basketbol Spor Kulübü Derneği Elit Erkek (19-34)
Gülin Can İTÜ Bisiklet Takımı Elit Kadın (19-34)
Ahmet Yarımay Elit Erkek (19-34)
Yıldızhan KARAYEL FERDİ Elit Erkek (19-34)
Okan Öğmenoğlu Bestbike Elit Erkek (19-34)
Sema Nur Karatepe Bireysel Elit Kadın (19-34)
Satu Ahmedov Velocity 216 Elit erkek (19-34)
Ramazan abid Çalışkan Ferdi Elit Erkek (19-34)
Atakan Demirtaş PelotonES Elit Erkek (19-34)
Samir Bayramov Ferdi Elit Erkek (19-34)
Mustafa Tuksal Elit Erkek (19-34)
Zafer Öztan Elit Erkek (19-34)
Harun Çınar Ferdi Elit Erkek (19-34)
Muhammet Tayyib Yıldırım TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
Mustafa Murat Sönmezgil Elit Erkek (19-34)
Cevdet Kuzu Elit Erkek (19-34)
Necati Nalçacı Elit Erkek (19-34)
Orkun Güldalı Elit Erkek (19-34)
Tarık Demir Elit Erkek (19-34)
Abdullah Poslu Avcılar Anka Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Melih Yiğit Elit Erkek (19-34)
muhammed emin yeter Elit Erkek (19-34)
Burhan Uluçay Yok Elit Erkek (19-34)
Gürel ÇAKIR Elit Erkek (19-34)
Yusuf Şimşir İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)
Tuğberk Özdemir Elit Erkek (19-34)
Buse Yücel İTÜ Bisiklet Takımı Elit Kadın (19-34)
HÜSEYİN OKUYUCU PEDAL16 Elit Erkek (19-34)
Ali Barış Çolak İTÜ Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Eren Aydoğan Yüz Sür Koş Spor Kulubü Elit Erkek (19-34)
Kadircan Dede Hira Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Oğuzhan Mahar Bestbike Bursa Elit Erkek (19-34)
Fatih Akkocaoğlu Elit Erkek (19-34)
Doğan İpek Ferdi Elit Erkek (19-34)
Taner ALİMAN Elit Erkek (19-34)
Berkcan Şahin Elit Erkek (19-34)
Yusuf ziya Çakıcı İTÜ bisiklet takımı Elit Erkek (19-34)
Yunus Aydın Elit Erkek (19-34)
Mahmut Alın Elit Erkek (19-34)
Onur TÜRK - Elit Erkek (19-34)
Orhun Temel Elit Erkek (19-34)
Furkan Abdullah Pamukçu Afad Gençlik Ve spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Furkan ACAR Basbas Cycling Team Elit Erkek (19-34)
Medet Kerem Babacan Gebze Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Bekir Arslan Elit Erkek (19-34)
Emre Aslan Elit Erkek (19-34)
Sabih Bağcı TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
Mert Gökçe Elit Erkek (19-34)
Furkan Özşafak İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)
Gökalp AKÇAY Elit Erkek (19-34)
BETÜL KISA İTÜ Bisiklet Takımı Elit Kadın (19-34)
emre çıtak ferdi Elit Erkek (19-34)
Ahmet Çınar Peloton Elit Erkek (19-34)
Yağız Berke Birtane Elit Erkek (19-34)
kubilay Eser Pelotonİstanbul yarış takımı Elit Erkek (19-34)
Takyeddin Kuluk Elit Erkek (19-34)
Ali Küçüktaburoğlu Elit Erkek (19-34)
Kıvanç Özkarayel Kadans Team Elit Erkek (19-34)
Erdem Şen İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)
tamer ölmez Elit Erkek (19-34)
Caner Kaya Elit Erkek (19-34)
Muhammed Ali FİTOZOĞLU Elit Erkek (19-34)
Fatih Emre Kurtuluş Üsküdar Bisiklet Peloton sk Elit Erkek (19-34)
Alihan Songur Öncü Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
MUSA İSLAM ÜSKÜDAR BİSİKLET PELOTON SPOR KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
Abdulkadir Balcıoğlu S2R Team (Yüz Sür Koş Spor Kulübü) Elit Erkek (19-34)
berat aslan Üsküdar Bisiklet Peloton Spor Kulübü Derneği Elit Erkek (19-34)
Kübra Gündüz Elit Kadın (19-34)
tolga akdeniz ferdi Elit Erkek (19-34)
Emrehan Göktepeliler Eşpedal Derneği Elit Erkek (19-34)
Pınar Kurtoğlu Ferdi Elit Kadın (19-34)
Ömer Furkan Kurcak TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
Ahmet Kumaş Elit Erkek (19-34)
MURAT DEMİR FERDİ Elit Erkek (19-34)
Muhammed Halil Cin VELO'KÜTAHYA Elit Erkek (19-34)
Erkan Karaosman Elit Erkek (19-34)
Mehmet Ata Elit Erkek (19-34)
Burak Aslan Elit Erkek (19-34)
Sinan Ergül ferdi Elit Erkek (19-34)
Mertcan Karacaoğlu Elit Erkek (19-34)
Kağan Şenay Elit Erkek (19-34)
Feridun Tüysüzoğlu Elit Erkek (19-34)
Bayram Karakoca Bireysel Elit Erkek (19-34)
abdurrahman ülken İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)
Oğulcan Toker Elit Erkek (19-34)
İbrahim Koyuncu Elit Erkek (19-34)
Anıl Emene BikePedia Racing Team Elit Erkek (19-34)
Hayrettin Kenar Bireysel Elit Erkek (19-34)
Ahmet Celik Ferdi Elit Erkek (19-34)
Yunus Emre Doğru Elit Erkek (19-34)
Anıl buğra Yıldırım Elit Erkek (19-34)
Mert Oncel Elit Erkek (19-34)
Kubilay Şimşek Elit Erkek (19-34)
EREN SOYDAL Elit Erkek (19-34)
İbrahim Berkay KANIK Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
furkan şahin Elit Erkek (19-34)
mehmet bişer bireysel Elit Erkek (19-34)
Mesut Ceylan PEDAL 16 Elit Erkek (19-34)
Emre Yıldırım Yüz Sür Koş Spor Kulübü S2R Team Elit Erkek (19-34)
Eylül Akgün Elit Kadın (19-34)
Süleyman Burak Çelener Bireysel Elit Erkek (19-34)
Ahmet Ahıskalı Elit Erkek (19-34)
Adem Aktaş Serbest Elit Erkek (19-34)
Sadullah Çıray Akhisar belediye basketbol Spor kulübü derneği Elit Erkek (19-34)
Emre Can Günel Elit Erkek (19-34)
MEHMET AKSOY AYYILDIZ Elit Erkek (19-34)
Ferdi Hilal Elit Erkek (19-34)
bertay askan Budost Elit Erkek (19-34)
okan savuş BRO's Elit Erkek (19-34)
Kutluhan Kutlu Elit Erkek (19-34)
abdullah yorgun URBİT Elit Erkek (19-34)
Caner Ünlü Elit Erkek (19-34)
Murat Güç Yok Elit Erkek (19-34)
Eren Turgut Tusaş triathlon Elit Erkek (19-34)
Hakan Kılınç Elit Erkek (19-34)
Hakan Ballı TUSAŞ Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Bulut Tokmak FERDİ Elit Erkek (19-34)
Ali Kuşçuoğlu Decathlon Elit Erkek (19-34)
Görkem İşçi Üsküdar Bisiklet Peloton SK Elit Erkek (19-34)
Mustafa FAK Elit Erkek (19-34)
Doğukan Yavuz Elit Erkek (19-34)
Gokhan Baran Bursa bisiklet spor kulubu Elit Erkek (19-34)
Talha Demiral BikePedia Racing Team Elit Erkek (19-34)
Halil İbrahim Güçlü Ferdi Elit Erkek (19-34)
zekeriya alper özdil Elit Erkek (19-34)
TAYFUN KANDEMİR Basbas Cycling Team Elit Erkek (19-34)
Songül erkale Elit Kadın (19-34)
BATUHAN YASTIKCI Tusaş Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Samet ALGIN Elit Erkek (19-34)
Soner BULUT Bireysel Elit Erkek (19-34)
Zeynelabidin Canbolant Tetra Pak Elit Erkek (19-34)
Mustafa Mercan Kadans Team Elit Erkek (19-34)
Selçuk KÜÇÜKYAĞCI BİSİKLETLİ BOZ AYI Elit Erkek (19-34)
Yunus dallı Veloyalova Elit Erkek (19-34)
Samet Kavalcı Elit Erkek (19-34)
Orhan mert Elit Erkek (19-34)
Burak Çalt Elit Erkek (19-34)
Ahmet Güven Elit Erkek (19-34)
Alican GÜLPINAR Beat Run Crew / Sun Express Elit Erkek (19-34)
YSLAM GURBANOV Elit Erkek (19-34)
Eyüp Karaman Bireysel katılımcı Elit Erkek (19-34)
Ahmet yasin Erten Alibeykoy Bisiklet Kulubu Elit Erkek (19-34)
MURAT ŞİMŞEK Elit Erkek (19-34)
Yuşa Yiş Ferdi Elit Erkek (19-34)
Can Berk Akbak VeloKarma Elit Erkek (19-34)
Emre Burak Bozdağ Elit Erkek (19-34)
Levent Özkarayel Kadans Team Elit Erkek (19-34)
Kubra Gültekin Yildiz Elit Kadın (19-34)
Emirhan Arslan Decathlon Elit Erkek (19-34)
Osman karatay Elit Erkek (19-34)
Mustafa Karakaşlı BikePedia Racing Team Elit Erkek (19-34)
Şevket Özer TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
Taner Apak Elit Erkek (19-34)
ismail alperen öğüt Elit Erkek (19-34)
Mehmet Sucuoglu Elit Erkek (19-34)
Uğur Elbi Bursa Tur Komitesi Elit Erkek (19-34)
Cevher Peçiçek Elit Erkek (19-34)
Burak Güler Elit Erkek (19-34)
MEHMET KEMAL KAHRAMAN Elit Erkek (19-34)
Volkan Gülbaş ferdi Elit Erkek (19-34)
Mohammed Alsaud +o Elit Erkek (19-34)
Cüneyt Akan Elit Erkek (19-34)
Fatih Durmuş Pedal 16 Elit Erkek (19-34)
MECİT TATLICILAR MCT Cycling Team Elit Erkek (19-34)
Suphi Batur Elit Erkek (19-34)
aykut güney ferdi Elit Erkek (19-34)
Şebnem Önder Ayyıldız Elit Kadın (19-34)
Mustafa Özkan Ferdi Elit Erkek (19-34)
KERİM AYDOĞDU Ferdi Elit Erkek (19-34)
Anıl Küsen Turkcell Elit Erkek (19-34)
Tuğkan Emir Önal Ferdi Elit Erkek (19-34)
burak Yüksel Budost Elit Erkek (19-34)
Umur Yiğit İş Elit Erkek (19-34)
Asiye DERSE Eşpedal Bursa Elit Kadın (19-34)
Barlas Ertürk Elit Erkek (19-34)
NECATİ ÖZÜAYDIN MSC GEMİ ACENTELİĞİ Elit Erkek (19-34)
Oktay Karan Runarchy Cycling Elit Erkek (19-34)
Semih Kapusuz Ferdi Elit Erkek (19-34)
Hüseyin Subaşı Antalya Cycling Academy Elit Erkek (19-34)
Berk Doruk Elit Erkek (19-34)
Tuna Ersin Elit Erkek (19-34)
Onur Özer Dost Bisikletler Spor Klübü Elit Erkek (19-34)
Halime Güneş Üsküdar Bisiklet Peloton SK Elit Kadın (19-34)
DANIEL STEVEN LEYTON LONDONO FİMAKS MAKİNA GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.TİC. A.Ş. Elit Erkek (19-34)
Doğan SUBAŞIOĞLU Elit Erkek (19-34)
Necmettin KAPOT Elit Erkek (19-34)
Selim DEDEOĞLU Jumbo Visma Elit Erkek (19-34)
CÜNEYT SAĞDIÇ FERDİ Elit Erkek (19-34)
Ömer faruk yıldız Afad Gençlik Ve spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
RECEP KARATEKİN YÜZ SÜR KOŞ SPOR KULÜBÜ (S2R TEAM) Elit Erkek (19-34)
Can Yalaman Bursa Triatlon SK Elit Erkek (19-34)
Burak Kök Elit Erkek (19-34)
Ömer Faruk Türk Elit Erkek (19-34)
Alper Bahçeci Elit Erkek (19-34)
Ercan Baştürk Elit Erkek (19-34)
caner cesar coşar ferdi Elit Erkek (19-34)
SERCAN ÜREN Decathlon Elit Erkek (19-34)
Cem Canıtez Tetra Pak Elit Erkek (19-34)
Abdulkerim Ozkan S2R SPOR KULUBU Elit Erkek (19-34)
Doğan Güleç BikePedia Racing Team Elit Erkek (19-34)
oktay çetinkaya Elit Erkek (19-34)
ANDRÉS RODRÍGUEZ AYPEK Elit Erkek (19-34)
Murat ARIKAN Yüz Sür Koş Spor Kulübü S2R Team Elit Erkek (19-34)
Burhan Bağdatlı Dost Bisikletler Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Enis AKAY Elit Erkek (19-34)
sercan tunç ferdi Elit Erkek (19-34)
Sebile Hasret Elit Kadın (19-34)
Ozan Ongun Turkcell Elit Erkek (19-34)
Can Batur FCC Elit Erkek (19-34)
AYDIN GÜL Yüz sür koş spor kulübü S2R team Elit Erkek (19-34)
Semih Soğucak MGI Proje ve Lojistik Elit Erkek (19-34)
Kudret Ersoy Ferdi Elit Erkek (19-34)
Özkan Cebbar Performans 41 Elit Erkek (19-34)
EMRAH YILMAZ Bireysel Elit Erkek (19-34)
Mehmet Mutlu Elit Erkek (19-34)
Aykut Yıldıran 3xl Elit Erkek (19-34)
Erkan Dönmez Trek Trakya Bisiklet Klübü Elit Erkek (19-34)
Fatih ÇAKMAK Ferdi Elit Erkek (19-34)
Tuncay YILMAZ Elit Erkek (19-34)
Ziya Bilgitoğlu PelotonES Elit Erkek (19-34)
Dogukan Kucukcan Tetra Pak Elit Erkek (19-34)
Onur Güler Climber Horses Elit Erkek (19-34)
ERCÜMENT YAPAL FERDİ Elit Erkek (19-34)
SAYGIN SÜT Elit Erkek (19-34)
Ali Temur Ferdi Elit Erkek (19-34)
Ali Kosif Elit Erkek (19-34)
erdal acar Elit Erkek (19-34)
Serhan Çetin Elit Erkek (19-34)
Hüseyin Aydın Ferdi Elit Erkek (19-34)
Harun Coşkun Elit Erkek (19-34)
Hakan Özel Yüz Sür Koş Spor Kulübü S2R Team Elit Erkek (19-34)
Ahmet Can Aslan Trek Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Beytullah Açıkgöz S2R Team Elit Erkek (19-34)
Serin ÜÇER BikePedia Racing Team Elit Erkek (19-34)
Mehmet Cetinbudak Ferdi Elit Erkek (19-34)
Semih Sezgin Bireysel Master Erkek (35-39)
Hakan Aydın Ferdi Master Erkek (35-39)
SERDAR TÜYSÜZ TUR-HALL Master Erkek (35-39)
İSMAİL DEĞİRMENCİ Master Erkek (35-39)
İbrahim kurt Bros Master Erkek (35-39)
Oğuz Kayar Çarşamba Akşamı Bisikletçileri Master Erkek (35-39)
Barış Punar TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
Burak Akova - Master Erkek (35-39)
GÖKAY KAYA Borusan Bisiklet Takımı Master Erkek (35-39)
ALPER DENİZ Master Erkek (35-39)
Abdurrahman Diril Master Erkek (35-39)
İBRAHİM BATMAZ FERDİ LİSANS Master Erkek (35-39)
Sadık Başar Akhisar Belediye Basketbol Spor Kulübü Derneği Master Erkek (35-39)
DENİZ ÇAKAN KÖKSOY Master Kadın (35-39)
Veli Öztürkmen Velo Kütahya Master Erkek (35-39)
BAŞAK ULUYILMAZ Antevortem Master Kadın (35-39)
Fatih Aydın Ferdi Master Erkek (35-39)
hasan çalışkan ferdi Master Erkek (35-39)
Özgür Öztürk Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
özgür yalamaoğlu Master Erkek (35-39)
Çağatay Türe Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
murat kılıç YILDIRIM BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
Mustafa soner Ay Ferdi Master Erkek (35-39)
Serdar Akkuş ÜSKÜDAR BİSİKLET PELOTON SPOR KULUBÜ Master Erkek (35-39)
gökhan uç Master Erkek (35-39)
Serdar İslamoğlu Master Erkek (35-39)
Emrah Aydın Master Erkek (35-39)
Gökhan Çimen Marmara Bisiklet Grubu Master Erkek (35-39)
Gökhan CAN Marmara Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Ercan Özkaya Silivri yol bisikleti Master Erkek (35-39)
Erhan HAMAMCI Master Erkek (35-39)
Zeynep Aslan KARŞIYAKA BELEDİYESİ CYCLİNG TEAM Master Kadın (35-39)
Mahir Küçükbaş Master Erkek (35-39)
Lee Hayward British Cycling Master Erkek (35-39)
Daria Atasoy BEŞOTUZ Master Kadın (35-39)
fatih yıldız Master Erkek (35-39)
Burak Üçok Master Erkek (35-39)
İsmail Çekiç Bilecik bisikletler deneği velokütahya Master Erkek (35-39)
Raif Ulusoy AccuRide Master Erkek (35-39)
Denizhan Sökmen Team Caracal Master Erkek (35-39)
Mustafa Yerli AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
CÜNEYT TURAN FERDİ Master Erkek (35-39)
CEYHUN BAYDOĞAN Dost Bisikletler Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
Emir Soyman Team Caracal Master Erkek (35-39)
BURAK KAYHAN Master Erkek (35-39)
Orhan Ağcaoğlu Koç Bisiklet Master Erkek (35-39)
Kenan Tosun Master Erkek (35-39)
Erkan ÜNSÜR KARŞIYAKA BELEDİYESİ CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
Hasan Fehmi Yıldırım Master Erkek (35-39)
murat erkale Akut Master Erkek (35-39)
Cem Özçelik Turkcell Master Erkek (35-39)
SERKAN KARA YEŞİLOVA BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
MUSTAFA İŞBOZMAZ PERFORMANS 41 Master Erkek (35-39)
Mesut Alat - Master Erkek (35-39)
Mustafa Kemal Kara BikePedia Racing Team Master Erkek (35-39)
ALPER TOLGA KÖKSOY Master Erkek (35-39)
ahmet kandil VELOYALOVA PABDER Master Erkek (35-39)
Çağdaş Özden Eşpedal Derneği Master Erkek (35-39)
Özgür Akboğa IDEAMO Master Erkek (35-39)
Barış Güler Master Erkek (35-39)
Ramazan Yıldız Ferdi Master Erkek (35-39)
Umut Oflaz Master Erkek (35-39)
İbrahim Kurul Demir pedal Master Erkek (35-39)
Yasemin Katrancı Bireysel Master Kadın (35-39)
Kadir Fota Tetra Pak Master Erkek (35-39)
Hatice Acı Master Kadın (35-39)
MUSTAFA KEMAL KURAL BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BE S.K. DERNEĞİ Master Erkek (35-39)
Murat Değişici TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (35-39)
Cüneyt Nalbant M.A.S.K Master Erkek (35-39)
Alparslan Uç Tofaş Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Engin Yaman S2R Team Master Erkek (35-39)
Mesut Yüksel Master Erkek (35-39)
Yusuf BOZKIR TREK TRAKYA SPOR KLÜBU Master Erkek (35-39)
muhammed yıldız TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
Serkan Cankurt Turkcell Master Erkek (35-39)
BURAK CELEP YUZ SUR KOS SPOR KULUBU Master Erkek (35-39)
Osman Uğur Şahin Turkcell Master Erkek (35-39)
Gözde Berber Master Kadın (35-39)
yunus köprübaşı Üsküdar Bisiklet Peloton Spor Kulübü Derneği Master Erkek (35-39)
Mehmed Selim AKDEMİR Bursa Tur Komitesi Master Erkek (35-39)
Batur Yucel Bursa Triatlon Spor Klübü Master Erkek (35-39)
UĞUR FAİK HALHALLI Bireysel Master Erkek (35-39)
Tolga DÖLÇEK Balıkesir Bisiklet Spor Klübü Master Erkek (35-39)
Emre Kara Tetra Pak Master Erkek (35-39)
Egemen Özmelek Tetra Pak Master Erkek (35-39)
Yusuf Kara ÇADOSK Master Erkek (35-39)
EMRAH BOZTUNA Master Erkek (35-39)
Leman Ozen Bireysel Master Kadın (35-39)
ARZU KORKMAZ FERDİ Master Kadın (35-39)
Ömer Gümüş Tofaş Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Özgür Bora Master Erkek (35-39)
Halil İbrahim EROL Ferdi Katılım Master Erkek (35-39)
Zafer Kaya TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (35-39)
Mehmet Emir Dişbudak Master Erkek (35-39)
volkan arslan peleton istanbul spor kulübü Master Erkek (35-39)
Hüseyin Şentürk Yüz Sür Koş Spor kulübü Master Erkek (35-39)
Fatih Özgenlik OZGENLIK BROTHERS Master Erkek (35-39)
Rıfat Atasoy BEŞOTUZ Master Erkek (35-39)
muhsin arabacı Master Erkek (35-39)
Yusuf Kadir Kılıç Velostrom Master Erkek (35-39)
Muhammed Alaya Master Erkek (35-39)
Joseph Cele BikePedia Racing Team Master Erkek (35-39)
Yasin KAZAKLI Master Erkek (35-39)
Halil Ulaş Family Cycling Club Master Erkek (35-39)
Ferhat Yılman TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (35-39)
Yusuf Ulusoy Master Erkek (35-39)
ayçin aydoğan Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Kadın (35-39)
Ahmet Akman Master Erkek (35-39)
Ömer Bulut Marmara bisiklet Grubu Master Erkek (35-39)
Ozkan Ozen Bireysel Master Erkek (35-39)
Eray AYDOĞAN Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Serkan Kes BikePedia Racing Team Master Erkek (35-39)
mahmut baksi Yalova ekoturizm ve sağlıklı yaşam derneği yeksayd Master Erkek (35-39)
Cem Aslan Master Erkek (40-44)
Muhammet Akkuş Bisbiz Master Erkek (40-44)
Atilla Sözen Dolunay Bisiklet Derneği ve Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
Olcay Kanargi Yok Master Erkek (40-44)
Osman Yener Accuride Master Erkek (40-44)
Şenol Köse Bireysel Master Erkek (40-44)
Ender Çetinkaya Alibeyköy bisiklet kulübü Master Erkek (40-44)
MURAT DURMUŞ ESENYURT Master Erkek (40-44)
Emre Beki Master Erkek (40-44)
SALİH MANAVOĞLU MSC GEMİ ACENTELİĞİ Master Erkek (40-44)
ENDER ERDOĞAN MSC GEMİ ACENTELİĞİ Master Erkek (40-44)
Ilker Ikier Master Erkek (40-44)
Harun Taşyürek Ferdi Master Erkek (40-44)
Gökhan Ertürk Çadosk Race Team Master Erkek (40-44)
Fatih Saraçoğlu ÇADOSK Master Erkek (40-44)
Abdullah Karagöl Master Erkek (40-44)
ümit yavuz Mosso Ege Pedal Master Erkek (40-44)
Bahadır Candemir Velostrom Master Erkek (40-44)
Ali Karadeniz Master Erkek (40-44)
Evren Karagül Master Erkek (40-44)
Ahmet Yıldırım Bursa Büyükşehir Belediyespor Master Erkek (40-44)
Erdinç Öztürk Dolunay Bisiklet Derneği ve Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
Kazım Alper KONUK Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)
Kazım KESKİN Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)
Serdar Çatar Marmara bisiklet kulubü Master Erkek (40-44)
Emre Atıcı Bireysel Master Erkek (40-44)
Özlem Varoğlu Master Kadın (40-44)
Behiye Çakıroğlu Master Kadın (40-44)
Sinem Korular Borusan Bisiklet Kulübü Master Kadın (40-44)
Gökhan Kaya Bisikletliler derneği Master Erkek (40-44)
Necati Turan Master Erkek (40-44)
İsmet GÜZELCOŞKUN Yıldırım bisiklet külübü Master Erkek (40-44)
ufuk şen Master Erkek (40-44)
Altan Artan Master Erkek (40-44)
Ferdi AŞLAYAN Master Erkek (40-44)
Bülent EYRİPARMAK VELOSTROM Master Erkek (40-44)
Bahtiyar Közen Kartepe bisiklet takımı Master Erkek (40-44)
Murat YILMAN Inegöl bisiklet kulübü Master Erkek (40-44)
Özgür kireçtepe Master Erkek (40-44)
Cem Mang Polatlı Belediyespor Master Erkek (40-44)
İskender Efe Mosso Ege Pedal Master Erkek (40-44)
Ali Cengiz Bireysel Master Erkek (40-44)
Ertan Gonca M.A.S.K Master Erkek (40-44)
Kürşat Kılıçarslan Ferdi Lisans Master Erkek (40-44)
Tayfun PINAREL ÇADOSK Master Erkek (40-44)
Erol Altınay Ferdi Master Erkek (40-44)
Zülker Mert Master Erkek (40-44)
Özlem Sakarya Can Trek Trakya Bisiklet Kulübü Master Kadın (40-44)
Şaban Bahtiyar Eşpedal derneği Master Erkek (40-44)
melih BEYHAN Vaillant ısparta bisiklet takımı Master Erkek (40-44)
MEHMET TEZELLİ TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
özlem kaplan Master Kadın (40-44)
MEHMET DURSUN URBİT Master Erkek (40-44)
çetin özçalık ferdi Master Erkek (40-44)
OBEN DAG AG TRAINING Master Erkek (40-44)
Ertuğrul Özer Master Erkek (40-44)
Arman Aziz Karagül Ferdi Master Erkek (40-44)
MUSTAFA ÖZGÜR FERDİ Master Erkek (40-44)
Işıl Koçoğlu Bisikletliler Derneği Master Kadın (40-44)
ZENNUN BİÇER Master Erkek (40-44)
Güven Durul Master Erkek (40-44)
Didem Uzun Ferdi Master Kadın (40-44)
Oğuzcan Büyükakyüz Gran Cara Blanca Master Erkek (40-44)
AYHAN YAVUZ BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BE S.K. DERNEĞİ Master Erkek (40-44)
TARIK YILMAZ ÜSKÜDAR BİSİKLET PELOTON SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
Seyit Çimenbiçer TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (40-44)
Necmi DÜLGER Master Erkek (40-44)
Sadi İmren Bursa Tur Komiteai Master Erkek (40-44)
SONER KARADENİZ YALOVA BİSİKLET YILDIZLARI Master Erkek (40-44)
mahmut turğut bisbiz Master Erkek (40-44)
Hasan Bülbül Alibeyköy bisiklet kulübü Master Erkek (40-44)
ENGİN KARABACAKOĞLU BURSA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (40-44)
Ertan Karaoğlu Climber Horses Master Erkek (40-44)
Salih Durdu Master Erkek (40-44)
ALİ FUAT EĞRETLİ Bireysel Master Erkek (40-44)
Züleyha Dikbaş BikePedia Racing Team Master Kadın (40-44)
ZEYNEP AYKAN Master Kadın (40-44)
Fikret Kantaroglu Master Erkek (40-44)
Mehmet Bahadır Ergül ferdi Master Erkek (40-44)
SERDAR KARADAĞ Master Erkek (40-44)
Cengiz Serin Ekolojik kütüphane adına ferdi. Master Erkek (40-44)
Cem TUFAN 100 MALT Master Erkek (40-44)
RABAN KARASU Master Kadın (40-44)
Erdinç Okutan YALOVA BİSİKLET YILDIZLARI Master Erkek (40-44)
Savaş Bektaş Silivri Yol Bisiklet Master Erkek (40-44)
ismail can Beylikduzu Triatlon Group Master Erkek (40-44)
Ayşe Akgündüz Velodorlion Master Kadın (40-44)
Murat Van VELEON6 Master Erkek (40-44)
Alper Sevimli Ferdi Master Erkek (40-44)
ŞENOL KARTOĞLU BİREYSEL Master Erkek (40-44)
Şenol Kalyoncu Yüz Sür Koş Spor Klübü. S2R Team Master Erkek (40-44)
MUSTAFA KUMBARACI Master Erkek (45-49)
ahmet timur karabay ferdi Master Erkek (45-49)
Kenan Cavnar BasBas Cycling Team Master Erkek (45-49)
Ömer Afşın Özmen Trek Trakya Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
Ali Türkmen RD Master Erkek (45-49)
Taner ÇOKKARDEŞ Master Erkek (45-49)
Emre Baran S2R Team Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
Mesut Tosun Master Erkek (45-49)
erdal sevim TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (45-49)
İsa Ömeroğlu Master Erkek (45-49)
Sezer Aydin Ferdi Master Kadın (45-49)
kaan başkan Master Erkek (45-49)
CEVAT ŞENGÜL Bireysel Master Erkek (45-49)
Deniz Öztürk Master Erkek (45-49)
Aysel Eğlence Eşpedal Derneği Master Kadın (45-49)
Ali Orçun BAL Bisan Bisiklet Master Erkek (45-49)
Mustafa Şen VeloON6 Master Erkek (45-49)
İlker Çavuş Master Erkek (45-49)
Emin Güney Master Erkek (45-49)
Serdar Ünalan M.A.S.K Master Erkek (45-49)
Erol Altunkök Master Erkek (45-49)
Hakan Özkan ANKARA BİSİKLET GRUBU Master Erkek (45-49)
Emrah Çetintaş Ankara Bisiklet Grubu Master Erkek (45-49)
BESTAMİ Kara Master Erkek (45-49)
Ali Kemal Kösem Master Erkek (45-49)
Olcay Akcan Turkcell Master Erkek (45-49)
HÜSEYİN ELİBOL BURSA TUR KOMİTESİ Master Erkek (45-49)
GÜRKAN KORALTÜRK Master Erkek (45-49)
Noyan Türker Ferdi Master Erkek (45-49)
Daniel Hunt British Cycling - The Dream Team Master Erkek (45-49)
MUSTAFA ÖZHAN YALOVA BİSİKLET YILDIZLARI Master Erkek (45-49)
Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
Eyüp Doğan Okkır Bisbiz Master Erkek (45-49)
Artun Bedikoğlu Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
UĞUR ERDOĞAN MOSSO EGE PEDAL Master Erkek (45-49)
Hakan İldeniz SMEK Master Erkek (45-49)
Faruk METO Zeytinburnu Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
Hakan Çağlın Yalova bisiklet yıldızları Master Erkek (45-49)
Koray SİNDELIŞIK BasBas Cycling Team Master Erkek (45-49)
Ali Osman Akgündüz Velodorlion Master Erkek (45-49)
Hilal Dikenler Hançe Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Kadın (45-49)
Cesim Buber Hendek ferdi Master Erkek (45-49)
OLCAY MEŞEKIRAN 100 MALT Master Erkek (45-49)
İrfan Dündar Tetra Pak Master Erkek (45-49)
ahmet genç bisbiz Master Erkek (45-49)
Türker Özomay Ferdi Master Erkek (45-49)
M.Varol Aşıbol BikePedia Racing Team Master Erkek (45-49)
Aydın Dokuyucu Master Erkek (45-49)
Ahmet Kurap YüzBinKoş Master Erkek (45-49)
Ömer GEZER Master Erkek (45-49)
Hakan Ali Memik VeloON6 Master Erkek (45-49)
NAZIM ÖZEL YEŞİLOVA BİSİKLET KULÜBU Master Erkek (45-49)
ONUR AKYILDIZ Ferdi Master Erkek (45-49)
Hakan Türkmen Master Erkek (45-49)
CEM TANGAY Master Erkek (45-49)
Yasemin Karateke KARŞIYAKA BELEDİYESİ CYCLİNG TEAM Master Kadın (45-49)
İbrahim Üstüner Hendek ferdi Master Erkek (45-49)
Yunus Oruç Ferdi Master Erkek (45-49)
Ayşegül Övünç Pan Dağcılık ve Doğa sporları kulübü Master Kadın (45-49)
ERTAN DOĞAN BORUSAN BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (45-49)
Rıza Aydın Master Erkek (45-49)
ALİ BOYRAZ BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BE S.K. DERNEĞİ Master Erkek (45-49)
Cem Kandemir TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (45-49)
Atila Çetin Master Erkek (45-49)
Ali Dinç Tetra Pak Master Erkek (45-49)
Fatma Bahar Sunay Master Kadın (45-49)
Jale Gürlüler Master Kadın (45-49)
Mazlum AKAN Karaman İdmanyurdu S.K Derneği Master Erkek (50-54)
Yıldırım Kılıç Master Erkek (50-54)
Mehmet Karamüftüoğlu Seyyah Master Erkek (50-54)
Uğur ÜSTÜNTANIR Demirpedal bisiklet ve dağa sporları Master Erkek (50-54)
Hakan Koparal Anatolia Hospital Cycling Team Master Erkek (50-54)
Aydın Yeniay Master Erkek (50-54)
Giray OZER Master Erkek (50-54)
cem batukan Master Erkek (50-54)
Gürkan Yener ÇADOSK Master Erkek (50-54)
Cahit Güvensoy Master Erkek (50-54)
Serdar Uziş Master Erkek (50-54)
Gürol Murabıt 100 MALT Master Erkek (50-54)
Mustafa Akgün Eşpedal Master Erkek (50-54)
Ertuğ Ölçer ÇADOSK Master Erkek (50-54)
Bülent Boran Hendek ferdi Master Erkek (50-54)
İLKER TÜRE Master Erkek (50-54)
Ali Fuat Kaplan Ferdı Master Erkek (50-54)
Kaan Sözcüer Bireysel Master Erkek (50-54)
Yaşar Öztürk Yalova Bisiklet yıldızları Master Erkek (50-54)
Murat Şimşek Master Erkek (50-54)
Şafak Kayalı Silivri Yol Bisiklet Master Erkek (50-54)
Naim Kerman Sundu Bisiklet Master Erkek (50-54)
Kamil Nadir Doğan Master Erkek (50-54)
Mehmet Cem Saygı Bursa Tur Komitesi Master Erkek (50-54)
Selim Şenok TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (50-54)
yılmaz murat emre bisbiz Master Erkek (50-54)
şeref sarıca Ferdi Master Erkek (50-54)
Ian Acaster BRITISH CYCLING - The Dream Team Master Erkek (50-54)
EMRULLAH SARI İNEGÖL BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (50-54)
okan falay Koç Bisiklet Kulübü Master Erkek (50-54)
Faruk Suat Dede Master Erkek (50-54)
Can Elmas Ferdi Master Erkek (50-54)
Sönmez Işsever Master Erkek (50-54)
Burçin Bakaçhan Bireysel/Bisan Master Erkek (50-54)
cem aydın yelken Master Erkek (50-54)
Türker Ecevit Bireysel Master Erkek (50-54)
Mehmet Suat AVAR CAT Spor Klübü Master Erkek (55-59)
İsmail Ergun Eşpedal - Sadriye Görece Master Erkek (55-59)
Cemal Akgül Bireysel Master Erkek (55-59)
ali oktay tekin bisbiz Master Erkek (55-59)
Ahmet tayanc Oncel Master Erkek (55-59)
murat tetik ÇADOSK Master Erkek (55-59)
Osman Tatlıcılar MGI LOJISTIC Master Erkek (55-59)
salim kocukcu bisbiz Master Erkek (55-59)
Harun ERTUĞRUL SELCUKLU SEYYAHLARI YALOVA TEMSILCILIGI Master Erkek (55-59)
Ediz Evcimen MGI Proje ve Lojistik Master Erkek (60-64)
Erol Palaska Master Erkek (60-64)
HIFZI MELİH ÜSTÜNDAĞ YALOVA BİSİKLET YILDIZLARI Master Erkek (60-64)
BURHAN ÖZDEMİR FERDİ Master Erkek (60-64)
Hayattin Söyler Master Erkek (60-64)
Ertuğrul Karaağaç BasBas Cycling Team Master Erkek (60-64)
Ahmet talat Gençel Ferdi lisans Master Erkek (60-64)
alattinbey duran serbest Master Erkek (60-64)
Kerim Yelkenci Hendek ferdi Master Erkek (65+)
Ceyhun Koylan Yeşilova Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)

BURSA MİLLET BAHÇESİ bisiklet dünyasında adından söz ettirecek bir yarışa ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


iletisim@granfondobursa.com
Halıcılar Cad. No:51/A Fatih/İstanbul