Granfondo Uzun Yarış

Granfondo Uzun Yarış

Granfondo Uzun Yarış

28.08.2020 Cuma

09.00 - 19.00  Expo

29.08.2020 Cumartesi

09.00 - 19.00  Expo

09.00 - 19.00  Çip Dağıtımı

30.08.2020 Pazar

06.30 - 08.30 Çip Dağıtımı

08.30 Teknik Toplantı

09.00 Start

 

Katılımcılar

Ad Soyad Kulüp Kategori
Selim Özbayraktar Genç Erkek (16-18)
taylan tanrıverdi Yüz Sür Koş Spor Kulübü S2R Teaö Genç Erkek (16-18)
AHMET EREN Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
yiğit alp demirbaş Dost Bisikletler Genç Erkek (16-18)
HASAN YÜCEL DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (16-18)
Mehmet Emin Asan Ferdi Genç Erkek (16-18)
Mustafa Mert AYGÜN Ferdi Genç Erkek (16-18)
Abdulkadir Ünslan Dost Bisikletler kulübü Genç Erkek (16-18)
NURETTİN EMRE ORUÇ Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Kemal Can Akar Dost Bisikletler Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
HİMMET ÖREN ISS TURKEY Genç Erkek (16-18)
Hasan yağız Öztürk Bisan bisiklet sporu kulübü Genç Erkek (16-18)
Helin Altekin Mosso Ege Pedal SK Genç Kadın (16-18)
Pelin Altekin Mosso Ege Pedal SK Genç Kadın (16-18)
Halil İbrahim Dericioğlu Süleymanpaşa Belediyesi Genç Erkek (16-18)
Emir SAYIT Ferdi Genç Erkek (16-18)
Sevgi Efetürk Mosso Ege Pedal SK Genç Kadın (16-18)
Mustafa Tekin Nf Kimya Pamukkale Gençlik Spor Genç Erkek (16-18)
Mert Hüner TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Genç Erkek (16-18)
AHMET EMRE YILDIZ Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Ahmet Can Akpınar Mardin gençlik ve spor kulübü Genç Erkek (16-18)
Emir Uzun Çatalhüyük Çumra Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Ali Oğuzhan Işıkver KARŞIYAKA BELEDİYESİ CYCLİNG TEAM Genç Erkek (16-18)
Eren Arslan KARŞIYAKA BELEDİYESİ CYCLİNG TEAM Genç Erkek (16-18)
Osama Azizi Zeytinburnu bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
OSMAN TANRIVERDİ Genç Erkek (16-18)
ARDA IŞIK Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)
Muhammed Erkan Dost Bisikletler Elit Erkek (19-34)
Talha Kuşçu Kırklareli Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)
Muhammet Poslu Dost bisikletler spor klübü Elit Erkek (19-34)
Berkay Mutlu Demir Adımlar Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Halis Avan TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
AİŞENUR ACAR ORTAKÇI SPOR KLUBÜ Elit Kadın (19-34)
Yakup Cemil Kamış Dost Bisikletler Spor Klübü Elit Erkek (19-34)
Muhammed Gürses Velomanya Elit Erkek (19-34)
Seyit Süslü Velespit Sk Elit Erkek (19-34)
Uğur Kurt Elit Erkek (19-34)
CEM GÖYCE FERDİ Elit Erkek (19-34)
Furkan Demir Velospit S.K. Elit Erkek (19-34)
Özgür Can Doğan Elit Erkek (19-34)
Muhammet Yılmaz Elit Erkek (19-34)
İsmail Çavuşoğlu Bisan Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Mehmet Kanat TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
İbrahim GÜLMEZ Mardin gençlik spor kulübü Elit Erkek (19-34)
Abbas Özdemir Elit Erkek (19-34)
Oğuzhan Taşkan TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
Resul Aras TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
batuhan sanli ferdi Elit Erkek (19-34)
Süleyman Çelikkaya Bisan fabrika yarış takımı Elit Erkek (19-34)
Öznur Tekşen Elit Kadın (19-34)
Serkan Kutlu Elit Erkek (19-34)
İbrahim Yiğit Bisan bisiklet takımı Elit Erkek (19-34)
Eyüp Durgun TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
Berti Şalom Elit Erkek (19-34)
MURAT PEHLEVAN İNEGÖL BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
Samet Uysal Elit Erkek (19-34)
Mert Serdar Bilgin Ferdi Elit Erkek (19-34)
ait sait / Elit Erkek (19-34)
Ali nail Guven Elit Erkek (19-34)
İbrahim GÜNEY Hüddosk Elit Erkek (19-34)
Aykut Esgin Elit Erkek (19-34)
Burak Engin Elit Erkek (19-34)
Orcan Karaca Toprak Su Elit Erkek (19-34)
BATUHAN AKINCI AYYILDIZ BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
Burak Turan Early Birds Cycling Club Elit Erkek (19-34)
Cengiz Güner BISAN FABRİKA YARIS TAKIMI Elit Erkek (19-34)
Mahmut çağrı Akay Elit Erkek (19-34)
Ari Agdere Elit Erkek (19-34)
Tolga KABUKOĞLU Gmg Kastamonu C.T Elit Erkek (19-34)
Aysun Yalçın Elit Kadın (19-34)
Utku Şen Elit Erkek (19-34)
Ömer Faruk Demirhüyük Elit Erkek (19-34)
Hasan Ersoy Ferdi Elit Erkek (19-34)
Yusuf Alperen AYAR ANKARA BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
Yağız Yıldırım PedalTürk Elit Erkek (19-34)
Raoul Reit Elit Erkek (19-34)
Zeynel AKGONUL Izmir Ferdi Elit Erkek (19-34)
Mehmet Öğreten Elit Erkek (19-34)
Harun Ömür KARŞIYAKA BELEDİYESİ CYCLİNG TEAM Elit Erkek (19-34)
Abdülkadir Kelle i Brisaspor Kocaeli Elit Erkek (19-34)
Elif Merve Erdoğdu Bireysel Elit Kadın (19-34)
İSLAM ÇAVAŞ BikePedia Racing Team Elit Erkek (19-34)
Yiğit Gürevin YüzBinKoş Master Erkek (35-39)
Selim Gündoğdu Master Erkek (35-39)
Salim Engin Çalışan Master Erkek (35-39)
Akın Erdem Yağan Yok Master Erkek (35-39)
Mehmet Geçer Timbuctoo Master Erkek (35-39)
Asım Dursun Yok Master Erkek (35-39)
Arslan Çehrelioğlu Vegan Runners TR Master Erkek (35-39)
Barış ŞARDAL VELOSTROM CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
Emre Karaarslan Pedaltürk Master Erkek (35-39)
Orçun Sarıgül Bursa Büyükşehir Belediyespor Master Erkek (35-39)
Gökhan Uzuntaş Orvelo Master Erkek (35-39)
Sercan Balcıoğlu Velomanya Master Erkek (35-39)
Selçuk Çöllü Akdeniz Master Erkek (35-39)
Emre SUNGUR Ferdi Master Erkek (35-39)
Murat Uslu Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
İrem Sönmez Master Kadın (35-39)
Serhat Yılmaz Vargren Cycling Team Master Erkek (35-39)
yunus özdemir Dostbisikletler Master Erkek (35-39)
GÖKAY AKÇETİN Antalya Cycling Academy Master Erkek (35-39)
cemil bozkurt Master Erkek (35-39)
Ahmet Erdoğan Polatlı Belediyespor Master Erkek (35-39)
Ufuk Türkoğlu Turkcell Master Erkek (35-39)
Serhat Altay Demir pedal bisiklet ve doğa sporları derneği Master Erkek (35-39)
Ali Aktaş Master Erkek (35-39)
Can Ayvalioglu Ayvandbendi Spor Klübü Master Erkek (35-39)
Tarık Altınkaya Büyükçekmece Bisiklet Kulubü Master Erkek (35-39)
Ali Candan Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Mutlu Bahtiyar Arnavutköy Belediyesi Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
Emre Göçkan Kütahya Ayyıldız Gençlik ve Spor Klubü Master Erkek (35-39)
GÖKHAN GÖKHAN FERDİ Master Erkek (35-39)
Şevket Gülmez Yüz sür koş kulübü (S2R Team) Master Erkek (35-39)
fatih cebir Master Erkek (35-39)
cemal okay YAPI KREDİ BİSİKLET Master Erkek (35-39)
alaattin erdem erzincan bisiklet derneği Master Erkek (35-39)
Cenk Akbulut Master Erkek (35-39)
Osman ARSLAN Türksat Bisiklet Grubu Master Erkek (35-39)
Osman Taylan Kütahya Ayyıldız Gençlik ve Spor Klübü Master Erkek (35-39)
Ercument Boran Petkim Spor Master Erkek (35-39)
Emre Parlak Dost Bisikletler Master Erkek (35-39)
Ersin Türkmen TSKB Fit Master Erkek (35-39)
Uğur Özdemir Pedaltürk Master Erkek (35-39)
Davut Alkan TREK TRAKYA Master Erkek (35-39)
Serdar Kurt Velocity216 Master Erkek (40-44)
Özkan Genç Balıkesir Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
mustafa taşyılmaz Dursunbey Bisiklet Master Erkek (40-44)
SALİH GEZEK TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
OĞUZ ÖZÇELİK BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BE S.K. DERNEĞİ Master Erkek (40-44)
Alpaslan Bodur Aydos 537 Master Erkek (40-44)
Yasin İnanöz Master Erkek (40-44)
Sencer KAN BikePedia Racing Team Master Erkek (40-44)
SİNAN ALBAYRAK DOST BSK Master Erkek (40-44)
Oktay Gundogdu Master Erkek (40-44)
Önder Soysal ABG Master Erkek (40-44)
Metin Şermikli Yüz Bin Koş Master Erkek (40-44)
Tarık Gül Cyclist Master Erkek (40-44)
hakkı orçun uzunoğlu beylikdüzü triatlon Master Erkek (40-44)
Ömer Ersoy DUBİT Master Erkek (40-44)
Cüneyt Özendik inegöl Bisiklet Master Erkek (40-44)
Ejder Erişti Master Erkek (40-44)
Mahmut Mollarecep Master Erkek (40-44)
Özge Kandemir Master Erkek (40-44)
OKAN BİLİR Master Erkek (40-44)
Tahsin Ozerden AG Training Master Erkek (40-44)
AHMET ÖZCIBIR Master Erkek (40-44)
Salur Han GÜLERYÜZ Dost Bisikletler Master Erkek (40-44)
Burak ÇELİKATEŞ Master Erkek (40-44)
Timur NİZAM TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
DİNÇER YILMAZ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Master Erkek (40-44)
önay bayram Babaeski Master Erkek (40-44)
Melih Çavaş Ferdi Master Erkek (40-44)
Selçuk Bertan LeftRight Multisport Master Erkek (40-44)
Engin SARI Kastamonu Amorium Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
Mehmet Köse OPET Master Erkek (40-44)
Güngör Turan Ferdi Master Erkek (40-44)
MEHMET SONAY Sonay-Tri Master Erkek (40-44)
Haşim KÖKSAL FİBERLİ ANTALYASPOR Master Erkek (40-44)
Rafet Dik Büyükçekmece Ali Hüryılmaz Bisiklet İhtisas Kulübü Master Erkek (40-44)
MEHMET KÖROĞLU Master Erkek (40-44)
Nicholas Anderson Vargren Master Erkek (40-44)
Oğuz Şengezer Sundu Bisiklet Master Erkek (40-44)
Hakkı Ufuk TANKURT Ferdi Master Erkek (40-44)
Emre TAMAÇ RAT BONES Master Erkek (40-44)
cavit oral Master Erkek (45-49)
Bülent Büyükarda TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (45-49)
Cüneyt Doğan Master Erkek (45-49)
ALİ GÖRKEM ALGIN TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (45-49)
Ateş Ataseven Onaran Academy Master Erkek (45-49)
Arif Burak ÖZEN TEAMSPC Master Erkek (45-49)
Orkun Suer Yüz Bin Koş Master Erkek (45-49)
Aşkın Çiçek Velespit Sk Master Erkek (45-49)
dinçer karadayı vargren Master Erkek (45-49)
Ziya BESPARMAK Büyükçekmece Bisiklet Kulubü Master Erkek (45-49)
Ataman ŞEKERCİ Nashira cycling team Master Erkek (45-49)
pinar caliskan Yuzbinkos Master Kadın (45-49)
Ozgur ALTUN Master Erkek (45-49)
Fatih Seyhan Master Erkek (45-49)
Dr. Cemal Gümüş Master Erkek (45-49)
Yıldırım Ulusoy Team Istrunbul Master Erkek (45-49)
HARUN TÜRÜNZ VELONIGHT CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)
Murat Ozturk IGR CC Master Erkek (45-49)
Ömer Varoğlu Ayvand bendi spor klübü Master Erkek (45-49)
mehmet yoruk dursunbey bisiklet Master Erkek (45-49)
Yaşar Artun 8155doğave Bisiklet Sevdalıları Master Erkek (45-49)
Ruby Altmann Unusvita Master Kadın (45-49)
Sedat Avcılar Çelsan S.K. Derneği Master Erkek (45-49)
cenk sağ erzincan bisiklet derneği Master Erkek (45-49)
murat kuntay açan Ferdi Master Erkek (45-49)
Kemal Erhan Özkan Nashira Cylcing Team Master Erkek (45-49)
Isa Acar Velocty216 spor kulübü Master Erkek (45-49)
Mehmet Tugal Master Erkek (45-49)
Güray TATLI Budost Master Erkek (50-54)
Osman Cem Gençtürk Otuzbeşlik Rock&Blues Band Master Erkek (50-54)
Joerg Schneider BASF Türk Master Erkek (50-54)
Cumhur DÜDÜKÇÜ AG Training Master Erkek (50-54)
Bülent KAYSILI Babaeski SK Master Erkek (50-54)
Süleyman Gökoğlu Ferdi Master Erkek (50-54)
Ömer Gencal Hi-Ride Master Erkek (50-54)
nihat kurt demir pedal bisiklet ve doğa sporları derneği Master Erkek (50-54)
Osman Şirin Ferdi Master Erkek (50-54)
Erhan Bağcı Ferdi Master Erkek (50-54)
Hakan Kanca Master Erkek (50-54)
Seyda Erkahraman Ybk Master Kadın (50-54)
Oguzhan Tavus Ameropa Global Cycling Master Erkek (50-54)
Metin Alp Master Erkek (50-54)
Ahmet Özbecetek Team İstrunbul Master Erkek (50-54)
Ean Reid British Cycling Master Erkek (50-54)
Ramazan Değer CİZRESPOR Master Erkek (50-54)
Anthony Charles Wensley Wright BASF Türk Master Erkek (50-54)
haluk babacan maratonist Master Erkek (50-54)
Avni YAĞCIOĞLU IGR CC Master Erkek (55-59)
Michael John Thrower Unusvita Master Erkek (55-59)
Dilek Baytan Tema Istrunbul Master Erkek (55-59)
Yavuz ŞAHİN Master Erkek (55-59)
Mehmet YILDIZ Ferdi Master Erkek (55-59)
Yusuf Yiğit Mosso Ege Pedal SK Master Erkek (60-64)
Kudret Kurtcebe Ferdi Master Erkek (60-64)
yüksel kılıç istanbul triatlon kulübü Master Erkek (65+)

BURSA MİLLET BAHÇESİ bisiklet dünyasında adından söz ettirecek bir yarışa ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


iletisim@granfondobursa.com
Halıcılar Cad. No:51/A Fatih/İstanbul